abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )

 

 

 

 

شهردار منطقه 21 از آماده سازی پنجاه و سه بوستان شهری همزمان با آغاز فصل تابستان جهت بهره مندی شهروندان از امکانات تفریحی و فضای سبز موجود در سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، دکتر جمال بافرانی شهردار این منطقه با بیان این مطلب که بوستان ها و فضاهای سبز شهری با شروع فصل تابستان به محلی برای گذران اوقات فراغت شهروندان در کنار خانواده هایشان تبدیل می شوند، گفت: با توجه به شروع تعطیلات تابستانه و افزایش ساعات حضور شهروندان در بوستان ها، تمامی امکانات و تجهیزات فضاهای سبز شهری این منطقه به منظور بهره مندی هرچه مطلوب تر از امکانات موجود آماده سازی شده است.

وی با اشاره به اهمیت ایمنی بوستان ها و رعایت اصول HSE در این اماکن تاکید کرد: کارشناسان و مدیران حوزه های اجرایی منطقه21 با بررسی های مستمر و بازدیدهای میدانی درخصوص تجهیز، تعمیر و رفع نواقص موجود در سازه های خدماتی و رفاهی بوستان ها به صورت ویژه و دوره ای فعالیت داشته اند تا زمینه آسایش و امنیت شهروندان هرچه بیشتر فراهم آید.

بافرانی در خاتمه با اشاره به اینکه منطقه 21 دارای 53 بوستان است، خاطرنشان کرد: بازسازی قطعات فضای سبز، رفع نقایص تجهیزات روشنایی بوستان ها و مبلمان شهری، مرمت سازه های خدماتی و رفاهی موجود در فضای بوستان ها (وسایل بازی کودکان و ست های ورزشی و ...) از اهم اقداماتی است که برای آماده سازی اماکن تفرجگاهی این منطقه در دستورکار معاونت خدمات شهری و محیط زیست این منطقه گرفته است.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 15:8
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )زندگینامه امامزادگانی که مرقد مطهرشان در محدوده شمال تهران قرار دارد با هدف آشنایی بیشتر با سیره و روش زندگی این عزیزان، تهیه می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شمیرانات که با حضور عزت ا... خانمحمدی فرماندار شمیرانات، حجت الاسلام سید سعید لواسانی امام جمعه لواسانات ، مهندس فخرالدین سلیمانی شهردار منطقه یک و دیگر اعضای شورا در شهرداری منطقه یک برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در محدوده منطقه یک شهر تهران هفت امامزاده (ع) قرار دارد که تهیه کتابچه ای از زندگی نامه این عزیزان در دستور کار قرار گرفت و تا کنون کتابچه دو امامزاده صالح ابن موسی الکاظم (ع) و علی اکبر (ع) توسط نشر شهر به چاپ رسیده است.
کارگران با اشاره به اینکه در اجرای برنامه های فرهنگی سعی شده زیرساخت ها همزمان با توسعه مفاهیم و مباحث گسترش پیدا کند افزود: راه اندازی بنیاد نهج البلاغه یکی از مهمترین اقدامات فرهنگی در منطقه است.
وی تصریح کرد : این بنیاد یکی از بنیادهای قدیمی ، اصیل و موثر در کشور و سطح بین المللی است که با حضور حجت الاسلام والمسلمین دین پرور در منطقه شمیرانات فعالیت می کند و با استفاده از این فرصت فرهنگی، کتابخانه عمومی شمیرانات و تخصصی نهج البلاغه را توسعه داده ایم.
شهردار منطقه یک نیز در جمع اعضای شورا به بیان عملکرد شهرداری در سال های اخیر پرداخت و گفت: امامزاده صالح (ع) بعنوان قطب مذهبی و فرهنگی شمال تهران شناخته شده است که باید به صورت ویژه به آن رسیدگی کرد لذا توسعه آن یکی از پروژه های فرهنگی مهم منطقه است که در بخش جنوبی آن اجرا می شود.
سلیمانی صدور پروانه های ساختمانی مبتنی بر طرح تفصیلی در سال های اخیر، رسیدگی به وضعیت شهرک های اقتدار، صدف و قائم(ع)، اجرای رمپ غیر همسطح شهید چمران – تابناک، اجرای خیابان 35 متری شهید افتخاری و... را از جمله اقدامات در حال اجرا در منطقه دانست

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 15:0
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )

 

شهردار منطقه 20 از رشد 90 درصدی پروانه های صادر شده در محدوده بافت فرسوده این منطقه نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون، بیش از 20 میلیارد ریال تخفیف برای ساماندهی بافت فرسوده اعمال شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20، سید احمد صفوی با بیان این مطلب افزود: از ابتدای سال تاکنون، یک صد و 44 پروانه ساختمانی صادر شده است که 32 مورد آن در محدوده بافت فرسوده است و نسبت به مدت مشابه سال قبل، 90 درصد رشد دارد.

صفوی با اشاره به تخفیف های 100 درصدی عوارض صدور پروانه که شامل نوسازی بافت های فرسوده می شود، گفت: در چهارماهه نخست سال جاری در ازاء نوسازی 504025 مترمربع بافت فرسوده، مبلغی بالغ بر 20 میلیارد و 355 میلیون ریال تخفیف اعمال شده است تا مالکان بافت فرسوده به نوسازی بناهای قدیمی خود ترغیب و تشویق شوند.

شهردار منطقه 20 یادآور شد: مراجعه حضوری کارشناسان به درب منازل و آگاه سازی شهروندان به صورت پلاک به پلاک، جلب مشارکت افراد تاثیر گذار محلی، فعال سازی کمیته نوسازی بافت فرسوده در محله ها، برپایی جلسات مستمر هفتگی با هدف بررسی روند نوسازی و رفع مشکلات احتمالی پیش رو از مهمترین اقداماتی بوده است که مدیریت شهری منطقه 20 در سال های اخیر انجام داده است تا فرهنگ نوسازی بافت فرسوده و املاک قدیمی ترویج شود.

بر اساس این گزارش و به دنبال ابلاغ قانون احیای بافت فرسوده در سال 89،  7764 پلاک بافت فرسوده در منطقه 20 شناسایی شده بود که تاکنون 2 هزار و 500 پلاک در 15 محله این منطقه جنوبی نوسازی شده اند و مابقی نیز در فرآیند نوسازی قرار دارند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 14:58
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )


معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15، از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی همزمان با روز میلاد حضرت معصومه (س) در منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه 15، اسماعیلی ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت، ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر گرانقدرشان حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و روز ملی دختران گفت: برنامه هایی با هدف تکریم دختران و تقویت اعتماد به نفس و درک توانایی و قابلیت دختران در عرصه های هنری، ورزشی و اجتماعی برنامه ریزی شده و به همین منظور جشن متمرکزی 3 مرداد همزمان با ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور دختران نوجوان و جوان منطقه در پردیس بانوان برگزار می شود.
وی با اشاره به برنامه های این مراسم افزود: مولودی خوانی، تقدیر از دختران نخبه محلات، برگزاری مسابقات ورزشی والیبال، بسکتبال، دارت و شطرنج در این روز اجرا می شود و شرکت کنندگان می توانند رایگان از امکانات ورزشی پردیس استفاده کنند.
اسماعیلی یادآور شد: در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از پوشش های اسلامی- ایرانی، عفاف و حجاب وصنایع دستی برپا خواهد شد.
معاون اجتماعی و فرهنگی در پایان خاطرنشان کرد: کارگاه آموزشی و نشست تخصصی برای دختران توسط سخنرانان مجرب به منظور تبیین ویژگی ها، شان و منزلت دختران مسلمان در سرای محلات کیانشهر شمالی، افسریه جنوبی و والفجر برگزار می شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 14:52
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )

 

درخلال برگزاری بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ شاهد حضور شرکت های بزرگ ایرانی و نمایندگان شرکت های بزرگ خارجی دنیا  هستیم که یکی از آنها شرکت رایمند رایانه و شریکش Aten هستند و توانسته اند که با تلفیق صدا و تصویر با صنعت IT محصولات با کیفیتی را تولید و به دست مصرف کننده ایرانی برسانند.

شرکت رایمند رایانه نماینده انحصاری محصولات Aten در نشستی مطبوعاتی در نمایشگاه الکامپ پاسخگوی سئوالات اصحاب رسانه و خبرنگاران رسانه های جمعی و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات بودند.

شکراله قلی‌زاده مجاوری، مدیرعامل شرکت رایمند رایانه در این نشست با بیان این که شرکت Aten  در ارائه راه کارهای ارتباطی و مدیریتی در دسترسی و به اشتراک گذاری اطلاعات یکی از تخصصی ترین برندهای دنیا است  گفت: این شرکت تلفیقی از همه محصولات و سرویس هایی است که برای ارائه خدمات تحت برند ATEN به بازار عرضه می شوند. کمپانی ATEN راه حل هایی خلاقانه در زمینه ارتباطات، محصولات حرفه ای صوت و تصویر، بهینه سازی مصرف انرژی برای مصرف کنندگان با مقیاس های کوچک (مصارف خانگی یا SOHO)، مقیاس های متوسط (SMB) و شرکت های چندملیتی و بزرگ ارائه کرده است.

مدیرعامل شرکت رایمند رایانه افزود: راهکار های ارائه شده این شرکت در زمینه های  SOHO وSMB ، دستگاههایی از قبیل KVM های کابلی ، KVM های رومیزی و LCD KVM ها را شامل می شوند و از راه حل های شرکت برای مقیاس های بزرگ و شرکت های چندملیتی می توان به محصولاتی از قبیل محصولات تحت شبکه (OVER IP) و یا دستگاههایی که به کاربر اجازه مدیریت موثر در حوزه IT از هر کجای جهان را می دهند اشاره کرد.

در ادامه این نشست هکتور لین مدیر منطقه ای برند Aten به توضیحاتی در مورد محصولات این شرکت و چشم انداز حضور این برند در ایران پرداخت و اظهار داشت: خط تولید محصولات حرفه ای صوت و تصویر ATEN شامل راه کارهای صوت و تصویر برای مصارف خانگی و مصارف حرفه ای است که از کاربردهای آن ها می توان به مواردی از قبیل بیمارستان ها ،بانک ها، آموزش و پرورش، تبلیغات و سینماهای خانگی اشاره نمود.

وی افزود: خط تولید جدید محصولات این شرکت در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی شامل راه کارههایی است که برای ذخیره سازی انرژی برای دیتاسنترها ارائه کرده است و از آنها می توان به PDUهای هوشمندی که کار آنها ارائه مدیریت انرژی در زمان واقعی و همچنین ارائه شاخص های اجرایی به صورت  LOCAL و یا REMOTE  است اشاره نمود.

مدیر منطقه ای برند Aten که در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران ایرانی برگزار می شد تاکید کرد: ایران به یکی از قدرت های فضایی منطقه تبدیل شده است و ما  برای برنامه فضایی ایران برنامه های ویژه ایی خواهیم داشت و قصد داریم  که محصولات خود را همانطور که در ناسا رواج داده ایم در برنامه فضایی ایران نیز به کار بگیریم.

گفتنی است جنیس چو مدیر فروش تایوانی این برند نیز در این نشست حضور داشت.

در ادامه این نشست نیز علی قلی زاده مدیر فروش شرکت رایمند رایانه در خصوص محصولات جدید شرکت Aten صحبت کرد و همچنین در خصوص چالش موجود شرکت های وارداتی محصولات فناوری اطلاعات گفت: در این سال های گذشته  در گمرک مشکلات زیادی داشتیم  و سازمان های استاندارد  آزمایشات نامربوط را به روی دستگاه ها برای دادن استاندارد انجام می دهند.که این نشان از ناآگاهی در خصوص محصولات فناورانه در کشور را دارد

گفتنی است اکثر محصولات ATEN که در نمایشگاه الکامپ به نمایش گذاشته شده است، قابلیت پشتیبانی از فناوری 4k  دارند که علاقمندان می توانند با حضور یافتن در نمایشگاه این دستگاه ها را از نزدیک تست کنند

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 14:37
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری جشنواره شهردخت به مناسبت میلاد فرخنده حضرت معصومه (س) و روز دختر خبر داد و گفت: همزمان با دهه کرامت بیش از 300 عنوان ویژه برنامه فرهنگی، ورزشی و گردشگری ویژه دختران پایتخت اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مجتبی عبدالهی با اشاره به برگزاری جشن های روز ملی دختران همزمان با میلاد فرخنده حضرت معصومه(س) گفت: نامگذاری روز ملی دختران فرصتی برای جریان سازی فرهنگی و توجه ویژه به موضوع دختران در جامعه و افزایش حس اعتماد به نفس و توسعه سلامت اجتماعی دختران است و درهمین راستا شهرداری تهران همزمان با این ایام فرخنده، جشن و برنامه هایی ویژه دختران برگزار می کند.
وی ادامه داد: ویژه برنامه های دهه کرامت وروز دختر شامل برگزاری جشن و مولودی خوانی، شناسایی و تجلیل از دختران موفق، سخنرانی، گردهمایی، اردوهای آموزشی، تورهای زیارتی تفریحی ،مسابقات ورزشی و همچنین نمایشگاه های هنری پیش بینی شده است كه تمامی برنامه ها با رویكرد گسترش فرهنگ خودباوری، حیا و عفاف و تبیین نقش، جایگاه و منزلت دختران و ایجاد زمینه برای گسترش مشاركت اجتماعی دختران در سطح محلات برگزار می شود.
عبدالهی گفت: اجرای طرح نسیم بهشت، برگزاری کارگاههای آموزشی با محوریت مهارت های زندگی، صیانت از خانواده، عفاف و حجاب و... همراه با اکران فیلم با موضوع دختر از دیگر برنامه های این دهه درسطح محلات است.
به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، برنامه های روز دختر در مجموعه های شهربانو، شهردخت، بوستان های بانوان وسرای محلات برگزار می شود
وی با اشاره به برگزاری طرح ترمه و ترنج تصریح کرد: برنامه ریزی اداره کل اموربانوان شهرداری تهران برای این گروه از جامعه، مختص روز ملی دختران ودهه کرامت نیست و در طول سال طرح ترمه و ترنج را در قالب برنامه های آموزشی، مشاوره ای تفریحی و اردویی اجرا می کند که مخاطب این طرح دختران دانش آموز است.

برپایی جشنواره شهردخت ویژه دختران پایتخت
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران همچنین گفت: همزمان با دهه کرامت و روز ملی دختران جشنواره های فرهنگی، ورزشی و هنری در مجموعه شهردخت برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه روز ملی دختران فرصتی است برای جریان سازی فرهنگی و توجه ویژه به موضوع دختران در جامعه گفت:همزمان با ولادت فرخنده حضرت معصومه (ص) و روز دختر ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، آموزشی و... ویژه دختران پیش بینی شده است که در سرای محلات و مجموعه های شهربانو اجرا می شود.
عبدالهی، برگزاری جشنواره شهردخت را از دیگر برنامه های این دهه برشمرد و گفت: بدین منظور مجموعه شهردخت به عنوان مرکز فرهنگی، هنری وآموزشی مختص دختران دانشجوی پایتخت همزمان با دهه کرامت برنامه های گسترده ای را با محوریت دختران در قالب برنامه های شاد ومفرح فرهنگی وهنری اجرا می کند.
به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، این جشنواره شامل برنامه هایی از جمله اکران فیلم، مسابقه طراحی هنری، برپایی بازارچه محصولات دخترانه و ... است.
وی، گسترش فرهنگ خودباوری، حیا و عفاف و تبیین نقش، جایگاه و منزلت دختران با توجه به آموزه های دینی و ایجاد زمینه برای گسترش مشاركت اجتماعی دختران را از رویکردهای مورد توجه در برنامه ها برشمرد و گفت: برنامه"چهره خود را با حجاب تجربه کنید" وهمچنین استقرار غرفه کارآفرینی وخوداشتغالی با حضور 5 نفر از دختران کارآفرین از دیگر برنامه های پیش بینی شده است که همزمان با دهه کرامت در مجموعه شهردخت اجرا می شود.
عبدالهی با اشاره اینکه تمامی برنامه ها متناسب با علائق دختران طراحی شده است؛ افزود: اجرای موسیقی سنتی، مولودی خوانی، برگزاری مسابقات ورزشی و هنری، اهدای پکیج تشویقی ارائه خدمات مجموعه شهردخت و شهربانو و همچنین تقدیر از بانوان موفق از دیگر برنامه های دهه کرامت است.


اجرای 300 ویژه برنامه برای دختران پایتخت همزمان با دهه کرامت/ برگزاری جشنواره شهردخت به مناسبت روز دختر

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری جشنواره شهردخت به مناسبت میلاد فرخنده حضرت معصومه (س) و روز دختر خبر داد و گفت: همزمان با دهه کرامت بیش از 300 عنوان ویژه برنامه فرهنگی، ورزشی و گردشگری ویژه دختران پایتخت اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مجتبی عبدالهی با اشاره به برگزاری جشن های روز ملی دختران همزمان با میلاد فرخنده حضرت معصومه(س) گفت: نامگذاری روز ملی دختران فرصتی برای جریان سازی فرهنگی و توجه ویژه به موضوع دختران در جامعه و افزایش حس اعتماد به نفس و توسعه سلامت اجتماعی دختران است و درهمین راستا شهرداری تهران همزمان با این ایام فرخنده، جشن و برنامه هایی ویژه دختران برگزار می کند.
وی ادامه داد: ویژه برنامه های دهه کرامت وروز دختر شامل برگزاری جشن و مولودی خوانی، شناسایی و تجلیل از دختران موفق، سخنرانی، گردهمایی، اردوهای آموزشی، تورهای زیارتی تفریحی ،مسابقات ورزشی و همچنین نمایشگاه های هنری پیش بینی شده است كه تمامی برنامه ها با رویكرد گسترش فرهنگ خودباوری، حیا و عفاف و تبیین نقش، جایگاه و منزلت دختران و ایجاد زمینه برای گسترش مشاركت اجتماعی دختران در سطح محلات برگزار می شود.
عبدالهی گفت: اجرای طرح نسیم بهشت، برگزاری کارگاههای آموزشی با محوریت مهارت های زندگی، صیانت از خانواده، عفاف و حجاب و... همراه با اکران فیلم با موضوع دختر از دیگر برنامه های این دهه درسطح محلات است.
به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، برنامه های روز دختر در مجموعه های شهربانو، شهردخت، بوستان های بانوان وسرای محلات برگزار می شود
وی با اشاره به برگزاری طرح ترمه و ترنج تصریح کرد: برنامه ریزی اداره کل اموربانوان شهرداری تهران برای این گروه از جامعه، مختص روز ملی دختران ودهه کرامت نیست و در طول سال طرح ترمه و ترنج را در قالب برنامه های آموزشی، مشاوره ای تفریحی و اردویی اجرا می کند که مخاطب این طرح دختران دانش آموز است.

برپایی جشنواره شهردخت ویژه دختران پایتخت
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران همچنین گفت: همزمان با دهه کرامت و روز ملی دختران جشنواره های فرهنگی، ورزشی و هنری در مجموعه شهردخت برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه روز ملی دختران فرصتی است برای جریان سازی فرهنگی و توجه ویژه به موضوع دختران در جامعه گفت:همزمان با ولادت فرخنده حضرت معصومه (ص) و روز دختر ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، آموزشی و... ویژه دختران پیش بینی شده است که در سرای محلات و مجموعه های شهربانو اجرا می شود.
عبدالهی، برگزاری جشنواره شهردخت را از دیگر برنامه های این دهه برشمرد و گفت: بدین منظور مجموعه شهردخت به عنوان مرکز فرهنگی، هنری وآموزشی مختص دختران دانشجوی پایتخت همزمان با دهه کرامت برنامه های گسترده ای را با محوریت دختران در قالب برنامه های شاد ومفرح فرهنگی وهنری اجرا می کند.
به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، این جشنواره شامل برنامه هایی از جمله اکران فیلم، مسابقه طراحی هنری، برپایی بازارچه محصولات دخترانه و ... است.
وی، گسترش فرهنگ خودباوری، حیا و عفاف و تبیین نقش، جایگاه و منزلت دختران با توجه به آموزه های دینی و ایجاد زمینه برای گسترش مشاركت اجتماعی دختران را از رویکردهای مورد توجه در برنامه ها برشمرد و گفت: برنامه"چهره خود را با حجاب تجربه کنید" وهمچنین استقرار غرفه کارآفرینی وخوداشتغالی با حضور 5 نفر از دختران کارآفرین از دیگر برنامه های پیش بینی شده است که همزمان با دهه کرامت در مجموعه شهردخت اجرا می شود.
عبدالهی با اشاره اینکه تمامی برنامه ها متناسب با علائق دختران طراحی شده است؛ افزود: اجرای موسیقی سنتی، مولودی خوانی، برگزاری مسابقات ورزشی و هنری، اهدای پکیج تشویقی ارائه خدمات مجموعه شهردخت و شهربانو و همچنین تقدیر از بانوان موفق از دیگر برنامه های دهه کرامت است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 14:20
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 گفت: در ادامه برنامه های پویش از"خودمان شروع کنیم" همایش بزرگ دوچرخه سواری از پارک آموزش ترافیک منطقه 4 تا چهارراه اشراق برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 مهدی اناری در این باره گفت: در راستای اصلاح رفتارهای نادرست ترافیکی و داشتن شهری سلامت و آراسته و همچنین ارتقای سلامت افراد و تشویق ایشان به دوچرخه سواری در سفرهای شهری، فاز دوم پویش از"خودمان شروع کنیم" با همایش دوچرخه سواری و مشارکت شهروندان منطقه 4 از پارک ترافیک منطقه تا چهارراه اشراق برگزار خواهد شد.
وی در خصوص زمان و تاریخ برگزاری این همایش گفت: این برنامه که با همکاری سازمان حمل و نقل و ترافیک و گروههای مردم نهاد اجرا می شود، روز سه شنبه مورخ 3/5/96 از پارک ترافیک منطقه 4 تا چهاراه اشراق از ساعت 18 الی 20 برگزار خواهد شد.
اناری با اشاره به برنامه های ویژه این همایش گفت: در این برنامه می توان از برنامه هایی نظر گل افشانی، حضور گروه های مختلف با لباس های الوان و یک پارچه، برگزاری ایستگاه های سیار تفریحی آموزشی و ... نام برد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 با اشاره به فاز اول این پویش گفت: در فاز اول این پویش می توان به برنامه هایی شامل 24 اجرای نمایش 15 دقیقه ای خیابانی در روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته در چهارراه اشراق از ساعت 18 الی20 و بوستان پلیس از ساعت 21 الی 23 اشاره کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 14:8
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 گفت: در ادامه برنامه های پویش از"خودمان شروع کنیم" همایش بزرگ دوچرخه سواری از پارک آموزش ترافیک منطقه 4 تا چهارراه اشراق برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 مهدی اناری در این باره گفت: در راستای اصلاح رفتارهای نادرست ترافیکی و داشتن شهری سلامت و آراسته و همچنین ارتقای سلامت افراد و تشویق ایشان به دوچرخه سواری در سفرهای شهری، فاز دوم پویش از"خودمان شروع کنیم" با همایش دوچرخه سواری و مشارکت شهروندان منطقه 4 از پارک ترافیک منطقه تا چهارراه اشراق برگزار خواهد شد.
وی در خصوص زمان و تاریخ برگزاری این همایش گفت: این برنامه که با همکاری سازمان حمل و نقل و ترافیک و گروههای مردم نهاد اجرا می شود، روز سه شنبه مورخ 3/5/96 از پارک ترافیک منطقه 4 تا چهاراه اشراق از ساعت 18 الی 20 برگزار خواهد شد.
اناری با اشاره به برنامه های ویژه این همایش گفت: در این برنامه می توان از برنامه هایی نظر گل افشانی، حضور گروه های مختلف با لباس های الوان و یک پارچه، برگزاری ایستگاه های سیار تفریحی آموزشی و ... نام برد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 با اشاره به فاز اول این پویش گفت: در فاز اول این پویش می توان به برنامه هایی شامل 24 اجرای نمایش 15 دقیقه ای خیابانی در روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته در چهارراه اشراق از ساعت 18 الی20 و بوستان پلیس از ساعت 21 الی 23 اشاره کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 14:8
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )


رضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی در جلسه تكریم و معارفه معاون مالی و اداری سازمان با بیان این موضوع تاكید داشت؛ »پرسنل سازمان خدمات اجتماعی به دلیل فعالیتهای خاص در حوزه آسیب های اجتماعی استحقاق برخورداری از بهترین شرایط معیشتی را دارند و از معاون جدید مالی و اداری مطالبه رسیدگی به این موضوع را دارم».
به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان در این مراسم ضمن تشكر از فعالیت های انجام شده توسط معاون سابق مالی اداری سازمان، علیرضا كریم نژاد را به عنوان معاون مالی و اداری سازمان منصوب کرد .
قدیمی ضمن تاكید بر امور معیشتی، پیگیری وضعیت مطالبات سازمانی را از مهمترین فعالیتهای معاون جدید دانست و با اشاره به وضعیت فعلی مالی شهرداری تهران، تلاش در جهت ایجاد راهكار بهبود این وضعیت در سازمان را براساس تجربیات علیرضا كریم نژاد، در آینده نزدیك خواستار شد.
قدیمی ضمن ابراز خرسندی از انتصاب كریم نژاد ، این تحول را در راستای تسریع و تسهیل امور مالی و اداری سازمان برشمرد.
لازم به توضیح است كه كریم نژاد از معاونین مالی و ذیحسابی در سازمان ها و نهادهای مختلف و شهرداری تهران بوده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 14:0
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )


مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه از 2500 سازه در اکران کمپین تبلیغاتی فرهنگی "شادباشیم" استفاده خواهد شد، گفت: 8 هزار پرچم 4 *1 روی پل های سواره روی پایتخت طراحی و اکران می شود.


عیسی علیزاده در نشست خبری کمپین تبلیغاتی فرهنگی " شادباشیم" که ویژه دهه کرامت برگزار می شود با بیان اینکه کارگاه طراحی گرافیک و کاریکاتور ویژه این کمپین در ادامه سلسله کارگاه های سازمان زیباسازی شهرتهران است، گفت: این کمپین در تیرماه گذشته در شهر مقدس قم و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و آستان مقدس حضرت معصومه (س) برگزار شد .

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه این کارگاه پانزدهمین دوره از سری کارگاه های برگزار شده این سازمان با موضوعات مختلف فرهنگی و هنری است که در طول دو سال پیش تا کنون برگزار شده است، تصریح کرد: محتوای این کارگاه با توجه به دهه کرامت، ولادت حضرت معصومه (س) ، بزرگداشت حضرت شاه چراغ و همچنین حضرت امام رضا (ع) به بیانیات این حضرت اختصاص پیدا کرده است.

علیزاده با بیان اینکه طی فراخوان این کارگاه بالغ بر 250 رزومه از کل کشور به دبیرخانه ارسال شده است، تاکید کرد: از این تعداد 60 رزومه مورد تایید هیات داوران قرار گرفت و برای شرکت در کارگاه از این افراد دعوت به عمل آمد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهرانادامه داد: حدود 400اثر خلق شده شرکت کنندگان توسط اساتید این حوزه داوری شد و از میان آنها 171 اثر جهت اکران درسازه های شهری انتخاب شد. آثار مذکور بر روی حدود 2500 سازه فرهنگی ، تجاری و مترو درسطح شهر تهران از اول مرداد لغایت پایان دهه کرامت اکران می شود .

وی در پایان با پرداختن به دیگر اقدامات این سازمان در دهه کرامت به طراحی و اکران 8 هزار پرچم 4 *1 بر روی پل های سواره روی شهر تهران اشاره و خاطرنشان کرد: این پرچم ها در سه طرح و برگرفته از کاشی کاری های حرم امام رضا(ع) ، حضرت مصومه (س) و حضرت شاه چراغ طراحی شده اند .

 

علیزاده بابیان اینکه این اولین بار است که از کاریکاتور برای انتقال پیام های ارزشی استفاده می کنیم ، گفت: از این طریق رهنمودهای حضرت امام رضا (ع) را به شهروندان انتقال داده ایم

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه اکران در سازه های شهری به گونه ای است که شهروندان هرروز آنها را می بینیند، تصریح کرد: به همین منظور با نصب این پیام های ارزشی امیدواریم نتیجه بخشی موردنظر اتفاق بیفتد.

وی افزود: طی همکاری که با سازمان اوقاف داشتیم محتوای تولید شده را به این سازمان داده ایم. از این طریق سازمان اوقاف می تواند این طرح را همزمان با شهر تهران در کل کشور نیز اکران کند. 

منبع :شهرنوشت

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 13:34
  • تعداد رکورد ها : 631224