haji bina ( تعداد مطالب : 10705 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
يکشنبه 3/6/1398 - 14:43
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9895 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

نخستین ایستگاه شستشو، گندزدائی و تعمیر و رنگ آمیزی مخازن پسماند تر برای اولین بار در بین مناطق 22گانه شهر تهران در منطقه 20 احداث و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ رضا معلم معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 20 با بیان این مطلب گفت: منطقه 20 با داشتن 2400 عدد مخزن پسماند تر جزو مناطقی است که بیشترین تعداد مخزن را دارا است و با توجه به فصل تابستان و انتشار بوی نامطبوع و آلودگی های زیست محیطی، ایستگاه شستشو وگندزدایی مخازن در این منطقه احداث شد.

معلم در خصوص مراحل شستشوی مخازن گفت: مخازن پس از جمع آوری از سطح محلات به ایستگاه موتوری سنگین این منطقه منتقل و پس از انجام تعمیرات مورد نیاز و شستشو با آب گرم و مواد شوینده، عملیات گندزدایی در حوضچه های مخصوص و در نهایت رنگ آمیزی آنها انجام می شود.

وی با بیان اینکه نظافت و شستشوی مخازن زباله سطح منطقه و گندزدایی محل نصب آنها از جمله فعالیت های خدمات شهری است که به صورت روزانه انجام می شود، تصریح کرد: عملیات شستشو و گندزدایی مخازن با این حجم برای اولین بار در بین مناطق شهر تهران در منطقه 20 انجام می شود.

معاون خدمات شهری منطقه 20 با تاکید بر اهمیت جلوگیری از آلودگیهای زیست محیطی در سلامت شهروندان ،مشارکت شهروندان در انتقال زباله ها در ساعات اولیه شب به مخازن پسماند تر و استفاده از شیوه های صحیح مدیریت زباله و کاهش آنها را ضروری عنوان کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 9ساعت و 44دقيقه قبل
يکشنبه 3/6/1398 - 14:41
haji bina ( تعداد مطالب : 10705 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
يکشنبه 3/6/1398 - 14:40
haji bina ( تعداد مطالب : 10705 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
يکشنبه 3/6/1398 - 14:36
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9895 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

هوآوی بهینه‌سازی‌های متعدد و مهمی را نسبت به EMUI 9.1  در EMUI 10.0 انجام داده تا علاوه بر تغییر ظاهر رابط کاربری، تجربه کاربر را نیز دچار تحول کند. در این مطلب به بررسی تغییرات و ویژگی‌های جدید اضافه شده به EMUI 10.0 خواهیم پرداخت.

 

 

رابط‌کاربری با استایلی جدید

استایل جدید انتخاب شده برای EMUI 10، محیط رابط کاربری را مانند صفحات مجله مرتب می‌کند و مواردی نظیر هدلاین، زمینه سفید، بخش‌بندی و هایلایت موارد مهم را به صفحات اضافه می‌کند. به همین خاطر باعث ایجاد تناسب میان قسمت‌های مختلف محتوای در حال نمایش می‌شود.

تاثیر این تغییرات را می‌توان در بخش‌های مختلف رابط کاربری نظیر منوی تنظیمات، مخاطبین، یادداشت‌ها، پنل‌ اعلان‌ها و... مشاهده کرد.

 

رنگ‌های جدید و خاص

در EMUI 10 جدید، نمایشگر به دو قسمت تقسیم می‌شود؛ قسمت بالا، مربوط به اطلاعات و قسمت پایین که برای انجام عملکردهای متفاوت در نظر گرفته شده است. استایل جدید رنگ‌های EMUI، «رنگ‌های موراندی» نام‌ دارد و در بخش بالایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در مجموع 6 رنگ موراندی در بخش‌های مختلف سیستم‌عامل مانند مخاطبان، گالری، یادداشت‌ها و... استفاده خواهد شد. به گفته هوآوی اضافه شدن این رنگ‌ها سبب می‌شود محیط رابط کاربری علاوه بر زیباتر شدن، توجه بیشتری را نیز به خود جلب کند.

 

بازنگری در طراحی آیکون‌ها

در جهت هرچه زیباتر شدن ظاهر رابط کاربری، طراحی آیکون‌ها کمی تغییر کرده و هم‌اکنون شاهد آیکون‌هایی با لبه‌های گردتر و ظاهری بهتر هستیم.

 

AOD رنگارنگ

نسخه قبلی EMUI تنها رنگ سفید را برای استفاده در صفحه Always On Display در اختیار می‌گذاشت. اما در EMUI 10 ویجت‌های رنگی و تم‌های گوناگونی برای این بخش قابل انتخاب هستند.

 

بازنگری در طراحی نرم‌افزار دوربین

طراحی نرم‌افزار افزار دوربین نیز دستخوش تغییراتی شده‌ تا در مقایسه با EMUI 9.1 انجام تنظیمات راحت‌تر انجام شوند. از این تغییرات می‌توان به مواردی نظیر جابه‌جایی بهتر میان حالت‌های مختلف دوربین، بهبود فونت نرم‌افزار و بهبود نوار ابزار اشاره کرد.

 

انیمیشن‌های جدید

با استفاده از انیمیشن‌های پویا، تجربه کار با EMUI هم‌اکنون به مراتب نرم‌تر از قبل شده و این حس را با چشم و لمس کردن می‌توان تجربه کرد. از جمله ویژگی‌های جدید اضافه شده به این بخش می‌توان به مواردی نظیر Elastic Touch، پشتیبانی از جابه‌جایی‌های قوس‌دار و خمیده و افکت‌های جدید اشاره کرد.

 

حالت شب

حالت شب هم‌اکنون تضاد رنگ‌های پس‌زمینه و متن را در کنار موارد دیگری نظیر رنگ متن و آیکون‌ها اندازه‌گیری می‌کند. با تنظیم و ایجاد تناسب میان آن‌ها سبب ایجاد تجربه‌ای بهتر، راحتی بیشتر  و خستگی کمتر چشم‌ها می‌شود.

 

موارد بالا، تغییرات کلیدی اعمال شده در EMUI 10 هستند. برای اطلاع از تمام تغییرات EMUI جدید باید تا زمان انتشار نسخه پایدار آن منتظر بمانیم.

 

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 9ساعت و 44دقيقه قبل
يکشنبه 3/6/1398 - 14:36