abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

 

 

شهردار منطقه 8،از تشکیل "ستاد معین بازگشایی مدارس" به منظور اتخاذ تدابیر ویژه ترافیکی، فرهنگی، عمرانی و ایمنی همزمان با پایان تعطیلات تابستانی در قالب اجرای برنامه های "طرح استقبال از مهر" سال تحصیلی 97-96 در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8، مهندس نوری در ابتدای این جلسه با بیان این موضوع که اعمال مدیریت یكپارچه و هماهنگ، فراهم نمودن امكانات مورد نیاز و انجام اقدامات لازم برای دسترسی محصلین به مراكز آموزشی از وظایف مهم مدیریت شهری و نیازمند انجام هماهنگی و همكاری و برنامه های ویژه بین بخشی و فرابخشی است، گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید در كلان شهر تهران، نزدیك به دو میلیون نفر از محصلین و دانشجویان به مراكز آموزشی مراجعه می کنند که این تعداد سفر به مراكز تحصیلی و آموزشی در ساعاتی مشخص بر حجم ترافیك و ازدحام جمعیت در معابر و تقاضا برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می افزاید.

وی  با اشاره به وجود 164 مدرسه و مجموع 42000 دانش آموز در منطقه 8  افزود: بارزترین ویژگی طرح استقبال از مهر 97-96؛ نظم بخشی به جریان ترافیك با رویكردهای آموزشی و ارتقای فرهنگ عبور و مرور و استفاده از حمل و نقل عمومی، تكمیل و فراهم نمودن زیر ساخت های لازم جهت رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است.

شهردارمنطقه 8 طی این جلسه هماهنگی که با حضور نماینده  آموزش و پرورش منطقه ، روسا و نمایندگان پلیس راهور، ، معاونین حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و محیط زیست، امور اجتماعی و فرهنگی، فنی و عمرانی، شهرداران نواحی سه گانه و... برگزار شد، خاطرنشان کرد: ارتقاء نحوه همكاری و تعامل شهرداری و آموزش و پرورش شهر تهران و سایر دستگاه های مرتبط نیاز به چاره اندیشی و برنامه ریزی دقیق و شناخت اولویت ها دارد.

وی افزود: در اجرای طرح مهر تحصیلی موضوعاتی از قبیل خرید لباس و لوازم‌التحریر دانش‌آموزان بی‌بضاعت مورد تاکید بوده است.

شهردار منطقه 8، با بیان اینکه ساماندهی سرویس مدارس از اولویت های برنامه استقبال از مهر استعنوان داشت: برای این موضوع هماهنگی های لازم با آموزش و پرورش انجام شده است.

وی افزود:ارتقای فرهنگ جابه جایی دانش آموزان از موضوعات مهم در حوزه فرهنگ ترافیک است که باید نسبت آن حساسیت ویژه داشت؛ علاوه بر آموزش دانش آموزان و خانواده های آنها ، رانندگان نیز باید با فرهنگ صحیح مواجهه با دانش آموزان و سرویس مدرسه آشنایی کافی پیدا کنند.

به گفته وی باید این فرهنگ در جامعه نهادینه شود که همه خودروها با دیدن سرویس مدرسه با حساسیت لازم قوانین را اجرا کنند تا دانش آموزان ما از ایمنی کامل در تردد برخوردار باشند.

وی به توزیع لوح فشرده خط سفید و پسماند همزمان با شروع سال تحصیلی در میان دانش آموزان اشاره کرد و بیان داشت: همچنین طرح همیار شهر با  همراهی کودکان در سرای محلات  و مدارس شرق تهران اجرا می شود.

.

 

شهردار منطقه 8 افزود: آسفالت معابر، لکه گیری هندسی و مرمت نوارهای حفاری، بهسازی آسفالت مقابل مدارس، رفع آبگرفتگی ها و بهسازی انهار از جمله اقداماتی است که توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه انجام شده است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه افزود: به منظور رفاه حال دانش آموزان، در طرح استقبال از ماه مهر، مدارس شرق تهران تحت پوشش طرح های عمرانی قرار گرفتند و تا پایان شهریور و همزمان با باز گشائی مدارس کار عمرانی مدارس به پایان می رسد.

نوری تصریح کرد: : این فعالیتها شامل ایزوگام سقف، رنگ آمیزی مدارس، ساخت و تعمیر سرویس بهداشتی، تعمیر سیم کشی برق مدارس، ایمن سازی خیابانهای منتهی به مدارس و ... است.

شهردار منطقه 8 در ادامه با اشاره به اقدامات اجرایی جهت روان سازی و ایمن سازی ترافیك در سطح منطقه  8،همزمان با سال تحصیلی جدید، یادآور شد: تمامی تمهیدات و پیش بینی لازم به منظور آماده سازی، تسهیل و روان سازی ترافیک در روزهای ابتدایی مهر ماه، تعمیر و تجهیز مدارس، شستشو و نظافت داخل و خارج مدارس، نصب بنرهای آموزشی و خیر مقدم به دانش آموزان و مدیران، نصب علایم و تجهیزات ایمنی و ترافیکی و اجرای خط کشی عابر پیاده، بازبینی تاسیسات برقی و مکانیکی، لکه گیری و بهسازی معابر عبوری منتهی به مدارس ورودی غربی پایتخت تا زمان بازگشایی مدارس به صورت کامل اجرایی می شود.

لازم به ذکر است؛ هماهنگی و همکاری در جهت برگزاری جشن مهر در مراکز تحصیلی و آموزشی، افزایش سطح همکاری و تعاملات میان بخشی دستگاه‌های مختلف مرتبط با مدیریت شهری در زمینه مسایل آموزشی و مراکز تحصیلی و آموزشی، روان‌سازی و ایمن‌سازی ترافیک شهر، تأمین امکانات بهداشتی در مراکز تحصیلی آموزشی، اقدامات فرهنگی، اجتماعی، عمرانی خدماتی، زیباسازی و دیگر الزامات اجرایی از جمله دیگر مباحث مربوط در این جلسه بود.

.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 16:8
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 از آغاز فضا سازی محیطی برای ماه محرم در محلات منطقه خبر داد و گفت: چادر هیئت ها برپا شده و مساجد و حسینیه های سطح منطقه برای ماه عزاداری محرم و صفر آماده شده اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، مهرشاد الله ویردی گفت: مراسم عزاداری امام حسین (ع) در فرهنگ مردم ریشه دارد و با شروع ماه محرم و صفر هیئت های عزاداری به صورت خودجوش برپا می شوند.

الله ویردی تصریح کرد: در همین راستا تمهیدات خاصی را در نظر گرفته ایم تا سیمای شهر هوای محرمی به خود بگیرد.

او با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته با مساجد و هیات های مذهبی موجود در منطقه گفت: در صدد هستیم تا امسال نیز در دو ماه محرم و صفر خدمات خوبی را به شهروندان ارائه دهیم و هیئت های صلواتی در تمام میادین منطقه برپا می شوند.

الله ویردی همچنین از نشست مشترک ائمه جماعات منطقه با مدیران شهرداری منطقه 6 خبر داد و گفت: در این جلسه هم اندیشی، تمام موضوعات مطرح، تا هماهنگی لازم بین شهرداری، مساجد و هیات های مذهبی وجود داشته باشد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 همچنین از آمادگی معاونت خدمات شهری برای ارائه آموزش های لازم به مساجد و هیات ها برای موضوع پسماند و بازیافت در این دو ماه خبر داد و گفت: طرح هیئت پاک و استفاده از مواد زیست تجزیه پذیر در دستور کار قرار دارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 16:6
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

 

 

قائم مقام منطقه21 در جلسه نهایی و جمع بندی " کمیته استقبال از مهر " این منطقه با اشاره به اقدامات وسیع ترافیکی ، عمرانی ، فرهنگی - اجتماعی و محیط زیستی انجام گرفته در سطح نواحی سه گانه منطقه 21 ، از آمادگی کامل این منطقه برای آغاز سال تحصیلی جدید در 63 مدرسه موجود در محلات سه گانه ورودی غربی پایتخت خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، حمید ناصحی قائم مقام این منطقه در ابتدای این جلسه با بیان این موضوع که اعمال مدیریت یكپارچه و هماهنگ، تمهید امكانات مورد نیاز و انجام اقدامات لازم برای دسترسی محصلین به مراكز آموزشی از وظایف مهم مدیریت شهری و نیازمند انجام هماهنگی و همكاری و برنامه های ویژه بین بخشی و فرابخشی است، گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید در كلان شهر تهران، نزدیك به دو میلیون نفر از محصلین و دانشجویان به مراكز آموزشی مراجعه می کنند که این تعداد سفر به مراكز تحصیلی و آموزشی در ساعاتی مشخص بر حجم ترافیك و ازدحام جمعیت در معابر و تقاضا برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می افزاید.

 

وی در همین راستا تصریح کرد: بارزترین ویژگی طرح استقبال از مهر 97-96؛ نظم بخشی به جریان ترافیك با رویكردهای آموزشی و ارتقای فرهنگ عبور و مرور و استفاده از حمل و نقل عمومی، تكمیل و توسعه سیستم های ITS و فراهم نمودن زیر ساخت های لازم جهت رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است.

 

قائم مقام منطقه21 طی این جلسه هماهنگی که باحضور پلیس راهور، معاونین حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و محیط زیست، امور اجتماعی و فرهنگی، فنی و عمرانی، شهرداران نواحی سه گانه و مدیران شركت واحد اتوبوسرانی و تاكسیرانی این منطقه برگزار شد، خاطرنشان کرد: ارتقاء نحوه همكاری و تعامل شهرداری و آموزش و پرورش شهر تهران و سایر دستگاه های مرتبط نیاز به چاره اندیشی و برنامه ریزی دقیق و شناخت اولویت ها دارد.

 

ناصحی در خاتمه با اشاره به بخشی از اقدامات برنامه ریزی شده در سطح منطقه21 برای ورود به سال تحصیلی جدید، یادآور شد: تمهیدات لازم به منظور آماده سازی، تسهیل و روان سازی ترافیک در روزهای ابتدایی مهر ماه شامل لکه گیری و بهسازی معابر عبوری منتهی به 63 مدرسه ورودی غربی پایتخت ، نصب علائم و تجهیزات ایمنی و ترافیکی و اجرای خط کشی عابر پیاده در سطح معابر ، تعمیر و تجهیز 43 مدرسه ، شستشو و نظافت داخل و خارج مدارس، بازپیرایی ، ترمیم و بهسازی و رفع نواقص فضای سبز ، کاشت نهال ، درختچه و گل و گیاه در محوطه مدارس و مسیرها و معابر منتهی به آنها ، توزیع و اهدای گلدان در میان دانش آموزان پایه یکم مقطع ابتدایی در روز اول مهر ، نصب بنرهای آموزشی و خیر مقدم به دانش آموزان و مدیران، نواختن نمادین " زنگ مدارس " در روز اول مهر و... از جمله اقدامات و برنامه های اجرایی در قالب " طرح استقبال از مهر " در سطح این منطقه است.

 

 

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 16:4
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

شهردار منطقه 15 از پیشرفت 80 درصدی پروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار در بخش تملک و اجرای عملیات عمرانی در این منطقه  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهندس انارکی محمدی با اعلام مطلب فوق افزود: پروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار به طول 6 کیلومتر از بزرگراه آزادگان شروع و پس از عبور از بزرگراه امام رضا (ع) به بزرگراه شهید شوشتری وصل می شود.

به گفته وی عملیات عمرانی این بزرگراه در تقاطع با  بزرگراه آزادگان 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات ساخت زیرگذر ، رمپ و لوپ ها و اتصال آن به بزرگراه آزادگان تکمیل شده و در مجموع عملیات عمرانی پروژه از بزرگراه آزادگان تا مشیریه 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مهندس محمدی گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه در مسیر شهرک مشیریه حدفاصل خیابان سازمان آب تا بزرگراه امام رضا (ع) نیز 80 درصد است که باقیمانده کار با  تامین نقدینگی و رفع معارضین اجرا می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی در تقاطع بزرگراه امام رضا(ع) شامل پل های رشته ای و زیرگذر و رمپ و لوپ های اتصال آن به بزرگراه  امام رضا (ع) 88 درصد است که با تملک سه گاراژ باقی مانده عملیات در این نقطه نیز به اتمام می رسد.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه این بزرگراه از مسیر املاک مسکونی محلات مشیریه و رضویه عبور می کند افزود: در مجموع 1690معارض شامل 714 معارض ملکی و 976 قطعه زمین در مسیر این پروژه وجود داشت که تاکنون با مالکان732معارض توافق شده است.

مهندس محمدی در پایان با اشاره به اهمیت پروژه نجفی رستگار از نظر ترافیکی و اجتماعی یادآور شد: این بزرگراه یک پروژه ملی است که علیرغم مشکلات پیش رو در حال اجرا و پیشرفت است و بهره برداری از این پروژه عظیم ملی همانند رینگی در ترافیک جنوبشرق تهران تاثیر خواهد داشت.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 16:0
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

شهردار منطقه 4 گفت: در آستانه بازگشایی مدارس، بیش از 2000 اصله نهال در محدوده  400 مدرسه منطقه کاشته شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 سید علیرضاحسینی با بیان این مطلب افزود: به منظور ارتقاء زیبایی محیط داخلی و پیرامونی مدارس،2000 اصله نهال ، درختچه و گل در محوطه داخلی مدارس کاشته شد و 139 اصله درخت هرس شد.
وی افزود: همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی  بیش از 3400 شاخه گل و 100 گلدان بین مراکز آموزشی توزیع شد و در فضای سبز مدارس نیمکت ، سطل زباله و تجهیزات ورزشی ترمیم و مرمت  و نصب شد.

شهردار منطقه 4 با اشاره به پاکسازی پیرامون محیطهای آموزشی سطح محدوده منطقه افزود: پاکسازی جداره های مدارس ،شستشو و پاکسازی کامل نمای مدارس ،شستشو و رنگ آمیزی جداول معابر اطراف و رنگ آمیزی دربهای ورودی و تابلوهای سر درب مدارس و المانهای حیاط مدارس و آذین بندی میادین و معابر منطقه نیز صورت گرفته است.

وی با اشاره به مهمترین اقدامات حوزه خدمات شهری در طرح استقبال از مهر افزود: به منظور کاهش آلودگی های بصری اطراف مراکز آموزشی پاکسازی شد و نیوجرسی ها و المان های شهری، مخازن و زیر مخازن پیرامون مدارس شستشو شدند.

حسینی در ادامه گفت: لایروبی انهار و کانال های اطراف مراکز آموزشی، جمع آوری و رفع سد معبر های صنفی و بساط گستر در حال اجرا می باشد.

وی در پایان گفت: این طرح تا نیمه اول مهر ماه درتمامی مدارس منطقه اجرایی می شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 15:58
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، حمید بهرامی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به ارائه خدمات مختلف طی 6 ماهه دوم سال در خانه های سلامت محلات گفت: طبق برنامه پیش بینی شده خانه های سلامت منطقه تا پایان سال به بیش از 1400 شهروند منطقه، خدماتی همچون برگزاری کارگاه های آموزشی ، ویزیت پزشکی ،تست قند و فشار خون ، برپایی اردوهای تفریحی و سایر خدمات سلامت محور می پردازند.

وی با بیان اینکه 120 کارگاه نیز ویژه معلولین در نظر گرفته شده است، ادامه داد: این کارگاه ها با هدف آموزش مهارت های اجتماعی با موضوع ارتباط موثر اجتماعی، افزایش تعامل با دیگران و چگونگی ارتباط صحیح با معلولین ویژه والدین توانیابان  برگزار می شود.

این مسئول  بیان کرد : با توجه به اهمیت رسیدگی به وضعیت زندگی معلولین  بیش از 12 بازدید در نیمه دوم سال از محل زندگی آنها انجام و طی این بازدیدها سبد کالا بین خانواده های معلولین توزیع خواهد شد.

معاون شهردار منطقه خاطر نشان کرد : به منظور مناسب سازی  محل زندگی معلولین لیستی از خدمات مورد نیاز  آنها تهیه شده  و جهت مناسب سازی به معاونت فنی و عمرانی ارائه شده است.

بهرامی در بخش دیگری به ارائه خدمات مختلف در طرح داستان تابستان به معلولین اشاره کرد و افزود : در فصل تابستان  کارگاه هایی با موضوع فرهنگ سازی نحوه برخورد مناسب با معلولین با ارسال فیلم های الهام بخش درخصوص تقویت توانمندی های اعضای كانون در كانال تلگرامی معلولین منطقه بارگزاری شده است و به منظور پر کردن اوقات فراغت  معلولین اردوی تفریحی  پارك ژوراسیك برگزار شده است.

همچنین در بخش حمایت از دستاوردهای هنری و صنایع دستی معلولین بازارچه خیریه و نمایشگاه ارائه آثار معلولین با هدف رونق کسب کار و اشتغال زایی برگزار شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 15:57
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

صبح امروز 3هزار کودک پایتخت 2هزار متر نقاشی با موضوع شهری را در بوستان رازی روی بوم کشیدند و در جشنواره طولانی ترین نقاشی که از سوی شهرداری منطقه 11برگزار شد؛ شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 در این باره گفت: این برنامه که برای دومین سال پیاپی از سوی اداره آموزش و مشارکت شهروندی در راستای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و اجرای برنامه هایی با هدف مشارکت کودکان در امور شهر برگزار شده و امسال فضای در اختیار کودکان به دو هزار متر افزایش یافته است.

به گفته طباطبایی برخی از نقاشی های منتخب این جشنواره که توسط کودکان به ثبت رسیده در زمان های مختلف در مبادی شهر تهران به اکران در می آید و در آینده نزدیک تمامی آثار در یک کتابچه چاپ و در اختیار خانواده ها قرار خواهد گرفت. همچنین 100اثر برتر نیز توسط هیأت داوران انتخاب و معرفی شدند.

وی خاطر نشان کرد: اداره آموزش و مشارکت های شهروندی سال گذشته این جشنواره را به طول 800متر و با حضور 2هزار کودک برگزار کرده بود که با توجه به استقبال خانواده ها و جذابیت این طرح؛ امسال نقاشی به طول 2کیلومتر و با حضور بیش از 3 هزار نفر از کودکان شهر تهران با شعار " تهران شهر امید؛ خانواده ای که دوست دارم" در بوستان رازی برگزار شد.

بر اساس این گزارش به تمام کودکان شرکت کننده در برنامه وسایل نقاشی شامل پالت ،قلم مو ،کلاه ،دستکش ،رنگ و کاور داده شد و در حاشیه این برنامه کتاب های خوانده شده خانواده ها برای اهدا به کودکان کار و نیازمندان مناطق محروم جمع آوری شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 15:55
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

150 کودک عضور سامانه حامی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 10 و موسسات خیریه اقلام آموزشی و لوازم التحریر هدیه گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، عباس بابازاده شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: همزمان با نزدیک شدن مهرماه و روزهای آغازین مدارس جشن آغاز سال تحصیلی برای کودکان نیازمند در سالن همایش مجموعه فرهگی و هنری شهید حبیب غنی پور برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم کودکان خانواده های بد سرپرست و بی سرپرست عضو سامانه حامی ضمن شرکت در مراسم جشن با مشارکت خیرین کیف و لوازم التحریر دریافت کردند.

 

 

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 15:54
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )چهارمین همایش بزرگ آوای ایل با حضور بیش از 13 هزار و 400 نفر از علاقمندان به فرهنگ اقوام ایرانی ، در موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت : مراسم اختتامیه همایش آوای ایل با هنر نمایی گروه های مختلف اقوام ایرانی پس از اجرای 16 شب متوالی و برنامه های متنوع فرهنگی ، هنری و... به پایان رسید.
وی گفت: یکی از اهداف مهم در همایش امسال شناساندن فرهنگ و آئین های نمایشی کمتر دیده شده یا رو به فراموشی برای شهروندان تهرانی و مسافران بود تا با فرهنگ اقوام مختلف ایران آشنا شوند.
کارگران تصریح کرد: این همایش از 9 شهریور ماه با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک ، خانه هنرمندان بختیاری و موزه دارآباد برگزار شد و هر شب به طور میانگین میزبان 700 تا یک هزار نفر بود.
وی خاطر نشان کرد: در این مراسم آداب و رسوم غنی اقوام ایرانی نظیر بختیاری، کردی، آذری، تربت جام، بندری، کرمانجی و ... به نمایش گذاشته شد و شعرخوانی، اجرای رسوم محلی، انجام حرکات رزمی و موزون ، نمایش لباس های محلی، صنایع دستی، غذا و محصولات محلی و ... از برنامه های اجرایی در این شب ها بود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 15:52
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 4316 ) ( تعداد نظرات : 35 )

 

سومین جشنواره «جعبه کفش» که با هدف کمک به دانش آموزان بی بضاعت از سوی سازمان فرهنگی هنری برگزار می‌شود به دلیل استقبال شهروندان تهرانی تا روز پنجشنبه ۲۰ مهر تمدید شد.

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، جشنواره «جعبه کفش» برای سومین سال متوالی به همت معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت نهادهایی چون کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان دانش‌آموزی، وزارت آموزش و پرورش و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایرانی برگزار می‌شود.

در این جشنواره ۱۵ هزار جعبه کفش تهیه شده‌است که شهروندان تهرانی می‌توانند با مراجعه به فرهنگ‌سراهای تهران جعبه‌های کفش را دریافت و کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای دانش‌آموزان بی بضاعت شهر تهران داخل جعبه کفش بگذارند و به فرهنگ‌سراها تحویل دهند.

به دلیل استقبال شهروندان تهرانی و بنا به درخواست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران و مدیریت‌های فرهنگی هنری برخی مناطق، سومین جشنواره «جعبه کفش» تا روز پنجشنبه ۲۰ مهر تمدید شد.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10ساعت و 47دقيقه قبل
دوشنبه 27/6/1396 - 15:50
  • تعداد رکورد ها : 632540